Kosmetické a masážní studio

Masáže

Život je pohyb a bez pohybu není život.

Bolest ale někdy pohybu brání.... přijďte ji zmírnit , nebo odstranit.

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které Vám mohou pomoci udržovat Vaše zdraví v přirozeném stavu.

Uvolněné tělo je aktivnější a dovolí Vám dosáhnout Vašich denních cílů s větším klidem.

Lidské tělo potřebuje lidský dotek a toho nám naše uspěchaná doba mnoho neposkytuje. Léčivá moc doteku odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví. Při vnímání doteků se uvolňují endorfiny, které se jinak nazývají „hormony štěstí“.

Život může přinést nejednu bolest, ale masáže Vám ji pomohou překonat.

Dejte sami sobě dárek.

Zastavte se, pečujte o sebe, nechejte se alespoň na chvíli rozmazlit a zapomenout tak, na všednosti a starosti, kterých nás žádný den stejně neušetří.

Doufám, že od nás budete odcházet spokojeni a příjemně naladěni.

 

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

je speciální hmatová technika, zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží- tzv. povrchový mízní systém (v končetinách transportuje 80% lymfy). Posiluje vstřebávací a transportní funkci mízního systému podporou lymfomotoriky, kontrakčních schopností lymfatických cév a vnitřních pulzních mechanismů lymfatického systému.

Jde o zcela odlišnou techniku oproti klasické masáži, která řeší jinou problematiku a je zaměřena na ovlivnění hlouběji uložených struktur (svalů, šlach a fascií), působí větší silou a zvyšuje prokrvení.

Manuální lymfodrenáž se provádí malým tlakem (30-40mm Hg), pomalým tempem a jemnou hmatovou technikou, která je velmi příjemná.

Nemůže způsobit žádné bolestivé pocity, nesmí zvýšit prokrvení ošetřovaných partií. Nepoužívají se při ní žádné emulze ani oleje. Postup drenáže je nutno znát a bezpodmínečně respektovat.

1) drenážní- podporuje vstřebávání tkáňové tekutiny- prelymfy (redukce otoků, odvádění přebytečné vody a škodlivých látek z tkání)
2) transportní- zrychluje tok lymfy a její filtraci v lymfatických uzlinách
3) imunitní-  zvyšuje tvorbu a transport obranných buněk

Cirkulace lymfy má zásadní význam v utváření a udržování stálého a zdravého vnitřního prostředí organizmu.

Před i po manuální lymfodrenáži je potřebný intenzivnější pitný režim.


Účinky manuální lymfatické drenáže:

 • otoky (mimo otoky při vážných chorobách srdce, ledvin a jater)
 • problémy s imunitou
 • detoxikace organizmu (zatěžující životní prostředí, kontakt s toxickými látkami, déledobější užívaní léků atp.)
 • celulitida 
 • zvýšené lokální ukládaní tuku, lipedém, gynoidní obezita 
 • základní péče u veškeré zeštíhlovací léčby (podpora hubnutí, např. po graviditě)
 • žilní problémy (ne při akutním zánětu!)
 • zadržování vody při hormonálních problémech
 • gravidita (prevence otoků, varixů a celulitidy)
 • plánované těhotenství (detoxikační kúra)
 • hormonální antikoncepce (prevence žilních problémů, celulitidy, přibírání na váze, zadržování vody)
 • užívání hormonálních léků (poruchy menstruace, stimulace fertility, hormonální substituce)
 • příznaky PMS (premenstruační syndrom)
 • nepříznivé genetické dispozice (žilní choroby, celulitida, gynoidní obezita u rodinných příslušnic)
 • pooperační a poúrazové stavy (stav po liposukci, po operaci prsou, po sejmutí sádry, vyhlazení jizev atd.)
 • chronická únava, stres 
 • bolesti hlavy, migrény, chronická rýma  zvýšená zátěž nohou (rehabilitace sportovců a těžce pracujících, též sedavé zaměstnání)
 • všestranná prevence zdravotních problémů


 

ULTRAZVUKOVÁ KAVITACE

Kavitace s podtlakem = neinvazivní liposukce

Za hodinu ztratit několik centimetrů třeba kolem pasu, bezbolestně a navíc s trvalým účinkem??? Zní to jako sen???

Kavitační liposukce, která se také někdy nazývá jako neinvazivní či bezbolestná, je moderní způsob, který odstraňuje přebytečný tuk z problémových partií.  Pokožka navíc není při zákroku poškozena, takže nenásleduje rekonvalescence a na kavitační liposukci si můžete zaběhnout místo oběda a pak je možné se vrátit do práce.
Ošetření provádíme přístrojem Vacavite Prestige ve Studiu Martina v Tanvaldě.

Tuk se odplaví z těla pryč

Před každým ošetřením Vás zážíme na speciální váze TANITA, kde kromě klasické váhy zjistíme i minerály v těle, procento vody, svalů a útrobní tuk (tuk obalující orgány). Ošetřovanou partii změříme před i po zákroku a úbytek bude jasně rozpoznatelný.

Pak se místo, které čeká "hubnutí" potře chladivým gelem, aby přístroj ke kůži lépe přilnul. 

Kavitační liposukce funguje na bázi ultrazvukové technologie, která narušuje podkožní tukové buňky. Tuk prochází metabolickými přeměnami a spolu s vodou ho tělo využije jako zdroj energie. Volné mastné kyseliny zpracují játra, stejně jako se to děje u jídla. Působením ultrazvuku buňka praskne a tuk se pak přes játra a ledviny dostává do lymfatického systému a klasickou cestou, močí, se vyloučí z těla ven.

Po ošetření nepijte alkohol ani sladké nápoje, nejlepší je obyčejná voda a to minimálně tři litry. Také nejezte tučná jídla, abyste do tělu zbytečně nedávali další tuk. Vždyť se ho chceme zbavit.

Vyšší příjem tekutin by měl být celých 14 dní. 

Kdo na kavitační liposukci a lymfodrenážní nohavice nesmí?
- těhotné ženy
- lidé, kteří mají problémy se srdcem či mají voperovaný kardiostimulátor
- pacienti po operaci, nebo ti, kteří mají kovovou náhradu v těle
- lidé s křečovými žilami
- nemocní epilepsií či rakovinou
- lidé s vysokým krevním tlakem

Kavitační liposukce se hodí pro ženy i muže. Zatímco muži si nechávají "odsát" především tuk na břiše, ženy trápí i další partie - boky a stehna. V salonu vám však ošetříme téměř jakékoliv místo, o kterém jste přesvědčeni, že potřebuje zhubnout.
Aby byl výsledek co nejlepší, doporučujeme alespoň 5 návštěv.


Chiromasáž a manipulace

Zaměstnání, stres, shon i celý způsob dnešního života se nejvíce promítá do oblasti šíje a krční páteře. Dochází tak ke ztuhnutí svalstva, stlačení krevního řečiště a k zablokování krční páteře. To má za následek např. známé urputné bolesti hlavy, nervozitu, vztek…

Chiromasáž pomáhá svým uvolňujícím a proti stresovým působením tyto problémy odstranit.Jde o systém masérských hmatů, které mají řadu účinků na svalstvo i pokožku obličeje. Při této masáži dochází k masivnímu uvolnění šíjového a mimického svalstva, s působením na akupresurní body v obličejové a vlasové části hlavy. Účinně působí na zvýšení tonu pleti, zlepšení stavu ochablé pokožky, podporuje krevní oběh…

Manipulace jsou jednotlivé tahy a hmaty, které napomáhají odblokování a protažení krční páteře.

 

 

Tranquillity Stone Massage

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY  A HARMONIZACE ČAKER

Neustále vyhledáváme harmonii a lásku v našem životě, ale pokud budou naše příjmové cesty v těle blokovány nebo uzavřeny, tuto harmonii nikdy nenajdeme.

Proč je terapie horkými kameny odlišná od tradičních masáží???

Tato masáž nepůsobí jen na svalovinu jako u tradičních masáží.

Kameny jsou ohřívány ve vodě teplé 38/40 stupňů.

Jsou horké, ale absolutně bezbolestné při přiložení na pokožku.

V místě kroužení kamenů a jejich položení se prolínají meridiány, které se tak uvolní a umožní tok energie v našem těle.

Tento teplem obnovený tok energie v těle nás nejdříve povrchově uklidní, ale na konci celé masáže tento klid bude hluboký.

Masáž kameny stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, zmírňuje křeče ve svalech a tím sníží jejich bolest,pomůže při detoxikaci organismu, uvolňuje šlachový systém a zlepší metabolismus.

V mnoha případech pomáhá při předmenstruačním syndromu, při všech bolestech zad, napnutých nebo stažených svalů, zrychluje krevní oběh, odstraňuje nenadálé nebo chronické bolesti krční páteře, vyrovnává  jemné energie nervového systému….

Čakry jsou neviditelná centra energie. Při správném fungování čaker máme zdravé tělo i mysl. Jsou to vlastně takové neviditelné trychtýře, které škodlivou energii odvádějí ven z těla a starají se o přísun čisté energie. Čaker v těle je hodně, ale v masáži se zaměříme na hlavních sedm čaker.